Bilet Eviniz - Hızlı ve Ekonomik Bilet İçin Bilet Eviniz

Bilet Eviniz Burada

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

Bileteviniz

Bilet eviniz burada, size tüm firmaları tek bir ekran aracılığı ile sunan bi bilet al ile kolay ve ucuz uçak bileti sahibi olabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranın yer alan “Nereden (Hangi havalimanından)” ve “Nereye (Hangi havalimanına)” alanlarını doldurarak bilet sorgulama işleminizi başlatabilirsiniz.

Bilet eviniz sorgulama ekranın seyahat edeceğiniz noktaya uçuş planlaması bulunan tüm uçak firmalarını bu ekran aracılığı ile kıyaslayabilirsiniz. Sizin için en uygun ve hesaplı bileti seçerek bir sonraki adım olan ödeme ekranına geçebilirsiniz.

Bilet Eviniz Bilet Satın Alma

Uygun uçak bileti kimi zaman en ucuz bilet olurken kimi zamanda en uygun saat olabiliyor. İş için, tatil için yada herhangi bir sebep ile yapacağınız seyahatlerinizde bilet eviniz sayfamız aracılığı ile sorgulama ve satın alma işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bilet satın alma işleminizin tamamlanmasının ardından tüm uçuş bilgileri tarafınza e-posta ve kısa mesaj yolu ile iletilecektir. Biletinizi online olarak satın aldıktan sonra dilerseniz check-in işlemlerinizi de web sitemiz aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. Uçakta oturmak istediğiniz koltuğu havalimanına gitmeden ve uçak dolmadan belirleyebilirsiniz. Kimi yolcular için hassas olan bu durum için online check-in sistemimiz hızlı bir çözüm olarak hizmet sağlamaktadır.

Bileteviniz Bilet Satın Alma

Uçak Bileti Al

Eğer bavulunuz yoksa havalimanında self check-in makinaları aracılığı ile biletinizi çok hızlı bir şekil teslim alabilirsiniz. Ayrıca bu makinalar aracılığı ile de check-in işlemlerinizi havalimanında da tamamlama imkanına sahipsiniz. Her havayolu firmasına ait check-in noktaları yer almaktadır.

Yenilikçi web sitemiz aracılığı ile size her türlü platform aralığı ile bilet eviniz sahipliği yapıyoruz. İster mobil, isterseniz de masaüstü cihazlarınız aracılığı ile 7/24 bilet sorgulama ve satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bi bilet al size hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayan bir sistemdir. Artık ucuz uçak bileti sahibi olmak için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmadan uygun bilet sahibi olabilirsiniz.

İyi Yolculuklar Dileriz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page