Biletbank - En Ucuz Uçuşlar Bilet Bank ile Sizinle

Biletbank

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

Biletbank

Bilentbank size tüm firmaları tek bir ekran aracılığı ile kıyaslayarak satın alma imkanı sunan bir bi bilet al sayfasıdır. Yukarıda yer alan bilet sorgulama ekranında ki “Nereden” (hangi havalimanından) “Nereye” (hangi havalimanına) alanlarını doldurarak bilet sorgulama işleminizi başlatabilirsiniz.

Biletbank sorgulama sonuçları size tüm firmaları gösterecektir. Bilet sorgulama işleminizi dilerseniz tek yön dilerseniz de gidiş dönüş olarak yapabilmeniz mümkün. Bu ekranda tüm firmaları kıyaslayarak sizin için en uygun ve hesaplı uçak biletini birkaç adımda kolaylıkla satın alabilirsiniz.

BiletBank ile Ucuz Bilet Satın Alma

Uçak bileti sorgulama işleminizi tamamlamanızın ardından seyahat edeceğiniz noktaya uçuş planlaması bulunan tüm firmaları bu ekranda görebilirsiniz. Fiyata göre sıralanan bu firmalardan dilerseniz saat, dilerseniz de fiyat olarak size en uygun olanı seçerek tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.

Bilet satın alma işleminizin tamamlanmasının ardından tüm uçuş bilgileri tarafınıza e-mail ve sms yolu ile iletilecektir. Bundan sonra tek yapmanız gereken uçuş gününü beklemek ve havalimanına doğru yola çıkmak olacaktır.
Biletbank Uçak Bileti
Dilerseniz biletbank sayfamızdan biletinizi satın aldıktan sonra check-in sayfamız aracılığı ile de uçakta oturmak istediğiniz koltuğu belirleyebilirsiniz. Uçak dolmadan herkesten önce koltuğunuzu seçebilir daha rahat ve konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz. Dilerseniz bu işlemini havalimanında biletinizi teslim almadan hemen öncede gerçekleştirebilirsiniz.

Artık uçak seyahatlerinizden önce bibiletal.com’u ziyaret ederek yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşlarını en uygun fiyatlar ile tamamlayabilirsiniz. Uçak firmalarının yaptıkları indirimler ve kampanyalar ile yurtiçi uçak biletlerini neredeyse otobüs bileti fiyatına bulabilirsiniz. Sizde web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek en ucuz ve keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Tüm soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page