Charter Uçak Bileti - Charter Uçuş Sorgulama

Charter Uçak Bileti

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

charter ucak bileti

Charter uçak bileti seyahat acentaları tarafından kiralanan uçaklarla yapılan özel uçuş anlamına gelmektedir. Özellikle çok yoğun dönemlerde tercih edilmektedir. Diğer uçak firmalarına göre de çok uygun fiyatlı olması sebebi ile ucuz uçak bileti anlamına da gelmektedir. Charter uçak bileti dönemsel olarak seyahat firmalarının yaptıkları planlamalara göre sefer düzenlemektedir.

Charter uçuşları genellikle 10-40 gün arasında sürmektedir ve 1-2 noktaya uçuş yapmaktadır. Yoğun seferlerin olduğu noktalara yapılan charter seferleri çok hesaplı olmaktadır.

Charter Uçak Bileti Bulmak

Bu uçuşları seyahat acentaları planladıkları için belirli dönemlerde ortaya çıkmaktadır. Yoğun noktalara yapılan seferlerde genellikle müşterilerine mail yolu ile bilgi vermektedirler. Charter uçak biletleri diğer biletlere göre çok daha hesaplı olmasından dolayı pek çok yolcu içinde iyi bir şanstır aslında.

Charter biletlerinizin saatleri değişiklik gösterebilir. Uçuşunuza 1-2 gün kala sefer saatini kontrol etmenizi öneririz. Genellikle birkaç seyahat acentasının toplanarak yaptığı bu seferlerin saatleri bazen değişiklik gösterebilmektedir.

Charter Uçuş Sorgulama

Sizde web sitemiz aracılığı ile charter uçak bileti satın alabilir ve çok daha hesaplı bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Yukarı da yer alan bilet sorgulama ekranı aracılığı ile 300’den fazla havayolu firmasını tek bir ekran aracılığı ile kıyaslayarak en hesaplı ve ucuz uçak biletini birkaç adımda kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Biletinizi satın almanızın hemen ardından tüm uçuş bilgileri tarafınıza e-mail ile iletilecektir. Bundan sonra tek yapmanız gereken uçuş gününü beklemek ve havalimanına doğru yola çıkmak olacaktır. Dilerseniz check-in işlemlerinizi de online olarak tamamlayabilirsiniz. Uçakta oturmak istediğiniz koltuğu tüm yolculardan önce belirleyerek daha rahat ve keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Artık normal bilet ve charter bilet satın almadan önce web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız. Tüm firmaları tek bir ekran aracılığı ile kıyaslayarak en hesaplı bileti birkaç adımda satın alabilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page