Online Check in, Yurtiçi ve Yurtdışı Bilet Check in

Check in

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

check in Kapak

Check in, biletlenmiş rezervasyonların havalimanına gelmeden uçakta oturacakları konumu seçmelerini sağlamak için online check-in yapabilirler. Havaalanında sıra beklemeden internete bağlı herhangi bir cihazınızla ile kolaylıkla check-in işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Adınız, Soyadınız, Rezevasyon (PNR) numaranızı girerek uçakta oturmak istediğiniz konumu seçebilirsiniz. Dilerseniz uçakta en iyi koltuk hangisi makalemizi okuyarak bu hakkında daha detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Check in işleminizi bilet satın alma işleminizi tamamladıktan sonra yapabilirsiniz. Bu işlem sırasında sizden sadece oturmak istediğiniz koltuğun seçilmesi istenilmektedir. Uçakta oturma planının bir ekran görüntüsü ile rahatlıkla yerinizi seçebilir ve online check in işlemnizi tamamlayabilirsiniz. Sizden başka herhangi bilgi istenilmemektedir.

Online Check in Sonrası İşlemler

Online check-in işleminizi sorunsuz olarak tamamlamanızın ardından başka herhangi bir işlem yapmanızı gerektiren durum yer almamaktadır. Eğer bir bavul işe seyahat edecekseniz bunu havaalanına gittiğinizde bankolardan teslim etmeniz gerekmektedir. Size belirtilen kilo sınırını aşmamaya dikkat etmelisiniz aksi taktirde ekstra bir ücret ödeyeceğinizi unutmamalısınız. Uçuştan bir kaç saat önce havaalanında hazır bulunmanız sizin için daha iyi olacaktır. Bavulunuzu erkenden teslim edebilir ve pasaport işlemlerine geçebilirsiniz. Havaalanının yoğun olduğu durumlarda sizin uçağı kaçırmamanızı sağlayacaktır. Yenilikçi web sitemiz aracılığı ile havaalnında yapacaklarınızı, uçuş sırasında uymanız gereken kurallar ile ilgili makaleleri ister mobil isterseniz de masaüst cihazlarınız aracılığı ile okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Uçak bileti satın alma ve sorgulama işlemlerinizi internete bağlı olan her cihaz aracılığı sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online Check in

Acil Çıkış Koltuğunu Kimler Seçebilir

Acil çıkış koltuklarında seyahat edecek yolcuların beklenmedik durumlarda kabin memurlarına yolcuların tahliyesinden yarım edilmesi hedeflenmiştir. Bu neden ile online işlemler de bu koltukları seçemezsiniz. Acil çıkış koltukların seçimi yalnızca havaalanında ki check-in kontuarlarında gerçekleşmektedir.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page