Havataş - İstanbul Havataş Kalkış Saatleri

Havataş

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

Havataş

Havataş ile İstanbul’un belirli noktalarından Atatürk havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. Gün içerisinde sık sık seferleri bulunan havatas Taksim, Beyoğlu, Yenisahra gibi noktalara da uğramaktadır. Taksim kalkış noktası Divan otel karşısındandır. Bilet fiyatları ise 10 TL ile 14 TL arasında değişiklik göstermektedir.

En çok sorulan soruların başında ise Havataş kalkış saatleri gelmektedir. En yoğun bölge ise Taksim olarak gözükmekte. Taksim den havalimanına gidecek yolcular Divan Otel’in karşısından servislere binerek havalimanına doğru yola çıkabilirler. Sizde web sitemiz aracılığı ile kalkış noktalarını ve saatleri öğrenerek yola çıkabilirsiniz.

Havataş Kalkış Saatleri

Havatas kalkış saatlerine aşağıda ilettiğimiz tablo aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Havataş Kalkış Saatleri
Dilerseniz havalimanı yolcuğunuz sırasında check in işlemlerinizi de web sitemiz aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. Uçak dolmadan oturmak istediğiniz koltuğu tüm yolculardan önce belirleyebilirsiniz. Ayrıca uçak bileti sorgulama ve satın alma işlemlerinizi de bibiletal ile hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanı ile biletinizi satın alabilirsiniz. İş için, tatil için yada herhangi bir sebep ile yapacağınız seyahatlerinizde en ucuz bileti satın alabilirsiniz. Size hem zamandan hemde paradan tasarruf sağlamaktayız. Peki bu nasıl oluyor? Hesaplı bilet satın almak için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmak yada şehirdeki tüm seyahat acentalarını dolaşmak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yede web sitemizi ziyaret 300’den fazla uçak firmasını kıyaslayarak en ucuz bileti online olarak satın alabileceksiniz.

Bundan sonra tek yapmanız gereken uçuş gününü beklemek ve Havataş ile havalimanına doğru yola çıkmak olacaktır. Seyahat noktalarını web sitemiz üzerinden takip ederek zamanında havalimanında olabilirsiniz. İstanbul trafiğini göz önünde bulundurmayı ihmal etmemelisiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page