interRail Bilet Fiyatları - InterRail Ücretleri Ne Kadar

interRail Bilet Fiyatları

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

interrail bilet fiyatlari

Interrail bilet fiyatları dönem dönem değişiklik gösterebilmektedir. Turist ve gezgin arasında ki farklın ortaya çıktığı noktaya interrail adını verebiliriz. Alacağınız bir bilet ile tüm avrupayı gezme imkanı sahip olabilirsiniz. İngiltere bölgesi ve birkaç ülke dışında interrail biletiniz tüm avrupada geçerlidir.

Eğer kendinize uygun bir paket bulamadıysanız yukarıda ki bilet sorgulama ekranımız aracılığı ile ilk seyahat noktanız için uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonuç sayfasında seyahat edeceğiniz noktaya uçuş planlaması bulunan tüm firmaları görebilir ve kıyaslayabilirsiniz.

İnterrail Ne Zaman Yapılmalı?

Genellikle yaz dönemleri tercih edilse de yılın 365 günü böyle bir fırsata sahipsiniz. Web sitemizin aracılığı ile de dilediğiniz zaman Avrupa turunuza başlayabilirsiniz. İster arkadaşlarınızla isterseniz de tek başına keşfetmeye başlayın.

Yeni yerler görmek, yeni kültürler ve insanlarla tanışmak için fırsatı yakalayın. Bi bilet al size bu konuda pek çok imkan sağlayacaktır. En ucuza biletinizi web sitemiz ile kredi kartınıza 9 taksit ile satın alabilecekseniz.

InterRail Bilet Fiyatları

Global Pass biletleri yolcu isteğine bağlı olarak 7 farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bilet fiyatı yalnızca tren ücretini kapsamaktadır. Konaklama, rehberlik gibi hizmetler fiyatlandırmaya dahil değildir.

Flexi Sistemi Nedir?

Daha az seyahat edecek olan gezginler için uygun bir seçenektir flexi. Seçilen günlerde tren seyahatleri dilediğinizce kullanılabilir. Bu seyahatler arka arkaya olabileceği gibi, aralıklarla da olabilir.

Diğer gezi ve seyahat işlemleriniz için web sitemiz ile pek çok seçeneğe sahip olabilirsiniz. Bi bilet al size hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayan ucuz uçak bileti sitesidir. Burada 300’den fazla hava yolu firmasını tek bir ekran aracılığı ile kıyaslayarak en ucuza bilet satın alabilirsiniz.

Tüm soru ve görüşleriniz için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page