İstanbul Batum Uçak Bileti

İstanbul Batum Uçak Bileti

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

istanbul batum ucak bileti

İstanbul Batum Uçak Bileti Batum, Gürcistan’ın Acara Özerk Cumhuriyet’inin yönetim merkezidir. Ülkemiz Türkiye’nim sınır komşularından olan Batum, özellikle eğlenmek isteyenlerin için dünyanın en iyi şehirlerindendir. Çünkü Karadeniz kıyısında olması, eğlencenin her türlüsünün bulunması, dünya mutfağından eşsiz lezzetleri bulabileceğiniz Batum’a, TAV tarafından 2007 yılında yapılan havalimanı sayesinde, artık kara yolu ile değil, hava yolu ile İstanbul Batum uçak bileti alarak sizlerde direk uçabilirsiniz. Bunun yanında her gün Trabzon – Batum seferleri de bulunmaktadır.

İstanbul Batum Uçak Bileti Sorgulama

Artvin’in Hopa ilçesine 20 Km uzaklıkta olması ve Sarp Sınır Kapısından vizesiz olarak geçiş yapabiliyor olmanızdan dolayı, Batum uçak bileti için farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Batum havalimanı henüz yeni olmasından dolayı ve Gürcistan’ın diğer havalimanlarının daha etkin olması nedeni ile direk uçuşları şuan için Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları yapmaktadır. Günlük olarak Türk Hava Yollarının Batum seferleri bulunuyor olmasından dolayı, ucuz uçak bileti alabilir ve sadece 1:45 dakika içerisinde sizlerde Batum’a ulaşabilirsiniz. İstanbul Batum uçak bileti ile sizlerde direk seferler ile uçuş yapabileceğiniz gibi, bir çok farklı hava yolu şirketleri direk uçuşlarda gerçekleştirmektedirler.

  • Atatürk Havalimanı Batum Uçuşları
  • Türk Hava Yolları : İstanbul – Batum Seferleri
  • Sabiha Gökçen Batum Uçuşları
  • Pegasus : İstanbul – Batum Seferleri

Batum’da güzel bir tatil ve eğlence için ideal bir şehir olması nedeni ile sizlerde iyi bir tatil için tercihlerinizi Batum’dan yana kullanabilirsiniz. Bunun için Batum uçak bileti almak istiyorsanız eğer, sizlerde ucuz uçak bileti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Yukarıda yer alan Batum uçak bileti sorgulama ekranı aracılığı ile Türkiye’nin ve dünyanın tüm noktalarından Batum’a uçak bileti bulabilirsiniz.

300’den fazla hava yolu firmasını kıyaslayarak en hesaplı uçak biletini bulabilir, bir kaç adımda kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bundan soranki süreçte tek yapmanız gerek uçuş günü havalimanına gitmek ve keyifli bir yolculuğun tadını çıkarmak

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page