İzmir Antalya Uçak Bileti

İzmir Antalya Uçak Bileti

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

İzmir Antalya uçak Bileti

İzmir Antalya uçak bileti satın alma işlemlerinizi birkaç adımda artık kolaylıkla tamamlayabileceksiniz. Bir tarafta Akdeniz bölgesinin incisi Antalya, diğer tarafta ise Ege Bölgesinin incisi İzmir. İki büyük ve önemli şehrimiz arasında uçak seferleri sıklıkla yapılmaktadır. Özellikle tatil ve iş seyahatleri için uçak yolculukları büyük bir avantajdır. Hızlı ve ekonomik İzmir Antalya yolculuğu için uçak tercihini kullanmalısınız.

İzmir Antalya Uçak Bileti Sorgulama

Yukarıda yer alan bilet sorgulama ekranı aracılığı ile 300’den fazla hava yolu firmasını tek bir seferde kıyaslayabilirsiniz. Ucuz uçak seferleri bulmak için artık tüm şehri gezmek zorunda değilsiniz. Web sitemiz aracılığı ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yede İzmir Antalya uçak seferi sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İzmir Antalya Uçak Kaç Saat

İzmir-Antalya arası uçakla kaç saat sürer sorusu seyahat öncesi sıklıkla sorulmaktadır. İş için yada tatil için yapacağınız İzmir Antalya yolculukları günü birlik seferler için oldukça kısa sürmektedir. Ortalama olarak 1 saat 30 dakikada İzmir’den Antalya’ya uçak ile seyahat edebilirsiniz.

İzmir Antalya uçak bileti Pegasus, Anadolujet, Atlasjet, THY, SunExpress gibi ülkemizin önde gelen hava yolu firmaları tarafından her gün sunulmaktadır.

İzmir Adnan Menderes havalimanından sadece Antalya değil İstanbul, Ankara, Trabzon, Adana gibi illerimize de her gün uçak seferleri düzenlenmektedir.

Hava yolu firmalarının yaptıkları indirimler ve kampanyalar aracılığı ile neredeyse otobüs bileti fiyatına uçak bileti satın alabilirsiniz. Çok yoğun dönemlerde ise charter uçak bileti bulabilirsiniz. Artık uçak bileti satın almadan önce web sitemiz aracılığı ile tüm firmaları kıyaslayın ve en ucuza biletinizi satın alın.

Bilet satın alma işlemlerinizi anlaşmalı bankalara 9 taksit imkanı ile sunmaktayız. Satın alma işlemlerinizin den ekstra uçuş mili dahi kazanabilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page