Odessa Uçak Bileti

Odessa Uçak Bileti

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

odessa uçak bileti

Odessa uçak bileti almakta Odessa’ya seyahat etmekte artık bibiletal ile çok kolay. Ülkemiz Türkiye ve Ukrayna arasında ki antlaşma ile artık her iki ülke vatandaşları vizesiz olarak seyahat edebilecek. Sizde Ukrayna’nın en gözde şehirlerinden olan Odessa için uçak bileti sorgulama ve satın alma işlemlerinizi web sitemiz aracılığı ile hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Odessa Uçak Bileti Sorgulama

Yukarıda yer alan uçak bileti sorgulama ekranı aracılığı ile ülkemizden ve dünyadan Odessa için tüm seferleri sorgulayabilirsiniz. Uçak seyahatleri artık lüks olmanın dışına çıkması sebebiyle özellike İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerimizden her gün Odessa için uçak bileti bulabilirsiniz.

300’den fazla hava yolu firmasını tek bir ekran aracılığı ile kıyaslayarak tüm seferler için en hesaplı uçak biletini satın alabilirsiniz. Artık ucuz uçak bileti için haftalar öncesinden biletinizi rezervasyon yaptırmak yada şehirdeki tüm acentaları dolaşmak durumda değilsiniz. Web sitemiz aracılığı ile dileğiniz yerde biletinizi sorgulayabilir, online olarak satın alabilirsiniz.

İstanbul Odessa Uçak Bileti Fiyatları

Bilet fiyatları pek çok etkene göre değişik göstermektedir. Fakat İstanbul’dan Odessa’ya ortalama 200 TL ile 300 TL arasında bilet bulabilmeniz mümkündür.

İstanbul Odessa Uçakla Kaç Saat

İstanbul’dan Odessa uçuşları ortalama 1 Saat 30 Dakika sürmektedir. Hava koşullarının uygun olduğu sürece bu zamanlama da herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Oldukça kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.
Pegasus Odessa Uçuşları

Pegasus Odessa Uçuşları

Pek çok hava yolu firması gibi Pegasus Odessa uçuşları için seferler düzenlemektedir. Ülkemizin önde gelen hava yolu firmalarından Pegasus ile güvenle ve hesaplı bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Pegasus’un yanı sıra THY Türk Hava Yolları, Onur Air, Atlasjet gibi öncü firmalarımız ile de güvenle seyahat edebilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page