Pegasus İletişim - FlyPGS Ulaşım Bilgileri

Pegasus İletişim

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

Pegasus İletişim

Pegasus iletişim, Türkiye’nin en çok tercih edilen firmalarından biri de Pegasus diğer bir adıyla FlyPGS. Pek çok farklı neden ile seyahat ediyor olabilirsiniz. İş için, tatil için yada herhangi bir sebep ile yapacağınız yolculuklarda Pegasus hava yolları ve diğer hava yolu şirketlerini aynı ekranda kıyaslayarak en ucuz bileti satın alabilirsiniz. Artık hesaplı bilet sahibi olmak için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmak yada şehirde ki tüm acentaları dolaşmak zorunda değilsiniz.

Türkiye Pegasus İletişim

Pegasus Havayollarına ait tüm uçak seferlerini bibiletal.com aracılığı ile sorgulayabilirsiniz. Yukarıda yer alana sorgulama ekranını doldurarak seyahat edeceğiniz noktaya seferi bulunan FlyPGS ve diğer tüm hava yollarına göz atabilirsiniz.

Sorgulama ekranında ki Nereden (Hangi havalimanından) Nereye ( Hangi havalimanına) alanlarını doldurup seyahat edeceğiniz tarihi de belirledikten sonra uçak bileti sorgulama işleminizi başlatabilirsiniz. Sorgulama işleminizi dilerseniz tek yön dilerseniz de gidiş dönüş olarak yapabilmeniz mümkün.
Türkiye Pegasus iletişim
Bir sonraki adımda seyahat edeceğiniz noktaya seferleri bulunan tüm firmaları göreceğiniz ekran gelecektir. Dilerseniz burada Pegasus havayollarını tercih edebileceğiniz gibi diğer hava yolu firmalarını da kullanabilirsiniz. Fiyatlandırmaya göre sıralama yapılmaktadır. Sizin için en uygun bilet en ucuzu olabileceği gibi, en iyi saat de olabilir.

Bilet satın alma işleminizi tamamlamanızın ardından tüm uçuş bilgileri tarfınıza e-mail ve sms yolu ile iletilecektir. Bundan sonra tek yapmanız gereken uçuş gününü beklemek ve halimanına doğru yola çıkmak olacaktır. Dilerseniz check-in işlemlerinizi de online olarak tamamlayarak uçak dolmadan oturmak istediğiniz koltuğu belirleyebilirsiniz. Artık tüm uçuş sorgulama ve bilet satın alma işlemlerinizi bi bilet al ile kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sorgulayın kıyaslayın ve en ucuza uçak bileti sahibi olma fırsatını yakalayın.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page