Pegasus Kampanya - Pegasus'tan Kampanyalı Uçak Biletleri

Pegasus Kampanya

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

pegasus kampanya

Pegasus kampanya ve fırsatlarını bibiletal ile kolayca yakalayın. Fly PGS’nin yaptığı indirim ve kampanyalardan ek bir ücret ödemeden yada özel bir üyeliğe sahip olmadan faydalanabilirsiniz. Yukarıda yer alan sorgulama ekranı aracılığı ile dilediğiniz noktadan, dilediğiniz noktaya Pegasus yada diğer tüm hava yolları firmalarının uçak seferlerini görebilirsiniz.

Web sitemiz aracılığı ile 300’den fazla hava yolu firmasını tek bir ekran aracılığı ile kıyaslayarak en hesaplı uçak biletini bulabilir ve online olarak satın alabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olacaksınız.

Pegasus Kampanya Yakala

Artık ucuz uçak bileti sahibi olmak için şehirdeki tüm acentalarını dolaşmak yada haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmak zorunda değilsiniz. Bi bilet al ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde Pegasus kampanya biletinizi sorgulayın ve satın alın.

Yenilikçi web sitemi aracılığı ile ister mobil isterseniz de masaüstü bilgisayarınız aracılığı ile bağlanarak Pegasus bilet sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
pegasus-kampanya-yakala
Sorgulama işleminizin tamamlanmasının ardından seyahat edeceğiniz noktaya yapılacak tüm seferler tek bir ekran aracılığı ile sizi karşılayacak. Burada sizin için en uygun uçak biletini seçerek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Üstelik bu satın alma işlemini kredi kartınıza 9 taksit ile gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işleminizden ekstra uçuş mili kazanabileceğiniz gibi birikmiş mil puanlarınızla uçak bileti de satın alabilirsiniz. Artık tüm Pegasus kampa sorgulama ve satın alma işlemlerinizi bi bilet al ile güvenli, hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bilet satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra tüm uçuş bilgileri tarafınıza e-mail ve sms yolu ile iletilecektir. Bundan sonra tek yapmanız gereken uçuş gününü beklemek ve havalimanına doğru yola çıkmak olacaktır. Ayrıca check-in işlemlerinizi de online olarak tamamlayabilirsiniz. Uçakta oturmak istediğiniz koltuğu tüm yolculardan önce belirleyerek daha keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page