Pegasus İletişim - Sabiha Gökçen Pegasus Telefon Numarası

Sabiha Gökçen Pegasus Telefon Numarası

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

Sabiha Gökçen Pegasus Telefon Numarası

Sabiha Gökçen Pegasus telefon numarası : 0888 228 12 12 nolu numaradan Pegasus çağrı merkezine 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bilet değişikliği check in gibi işlemlerinizi de çağrı merkezi aracılığı ile tamamlayabilirsiniz.

Pegasus hava yolları ülkemizin önde gelen havacılık şirketlerinden bir tanesidir. Sizde yukarıda yer alan bilet sorgulama ekranımız aracılığı ile Pegasus ve diğer hava yolu firmalarını tek bir ekran aracılığı ile kıyaslayabilirsiniz.

Pegasus İletişim

Soru ve görüşlerinizi Pegasus ile iletişim kurarak gerçekleştirebileceğiniz gibi, bizim çağrı merkezimiz ile de iletişime geçerek Pegasus firmasına ait biletleme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Pegasus hava yolları telefon ile size 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezinden destek vermektedir.

Pegasus Telefon Numarası

FlyPGS hava yolları telefon numarası : 0888 228 12 12 nolu telefon ile ulaşabilirsiniz. FlyPGS çağrı merkezi ile yapacağınız işlemleri bibiletal çağrı merkezi ile de tamamlayabilirsiniz. Bilet satın alma, bilet sorgulama, check in gibi işlemleri de sizlere sunmaktayız.

Web sitemiz aracılığı ile tüm biletleme işlemlerinizi online olarak tamamlayabilirsiniz. Artık ucuza uçak bileti sahibi olmak için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırma yada tüm şehri dolaşıp bilet aramak zorunda değilsiniz.

Bilet sorgulama ekranımıza seyahat etmek istediğiniz noktaları ve seyahat edeceğiniz tarihi belirterek sorgulama işleminizi başlatabilirsiniz. Bilet sorgulama sonuç ekranında seyahat edeceğiniz noktaya uçuş planlaması bulunan tüm firmaları görerek sizin için en uygun bileti satın alabilirsiniz.

Bilet satın alma işleminizi kredi kartınıza 9 taksit ile tamamlayabilirsiniz. Anlaşmalı banka kartlarına ekstra uçuş mili kazanabileceğiniz gibi birikmiş milleriniz ile de bilet satın alabilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page