THY e Bilet - Türk Hava Yolları E Bilet Sorgulama

THY E Bilet

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

thy e bilet

THY e bilet sorgulama ve satın alma işlemlerinizi artık web sitemiz aracılığı ile de yapabileceksiniz. Ülkemizin ve Avrupa’nın en iyi hava yolu firması olan THY Türk Hava Yolları indirimli, kampanyalı uçak biletlerini internet üzerinden müşterilerine sunmaktadır.

Yukarıda yer alan bilet sorgulama ekranımız aracılı ile Türk Hava Yolları thy e bilet sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sonuç ekranında size seyahat edeceğiniz noktaya uçuş planlaması bulunan tüm hava yolu firmalarının listesi çıkartılacaktır.

Türk Hava Yolları THY e Bilet Sorgulama

Thy e bilet sorgulama işlemi oldukça basittir. Sorgu ekranına seyahat edeceğiniz noktaları ve seyahat tarihini yazarak uçak bileti sorgulama işleminizi başlatabilirsiniz. Bilet sorgulama işleminizi dilerseniz tek yön dilerseniz de gidiş dönüş olarak yapabilmeniz mümkün.

Thy e bilet sayfamız ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde ucuz uçak bileti bulmanız mümkün. Artık hesaplı bilet satın almak için tüm şehri dolaşmak zorunda değilsiniz.

Thy e Bilet Check in

Uçak biletinizi satın aldıktan sonra dilerseniz online olarak check in işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Uçakta oturmak istediğiniz koltuğu uçuş öncesi seçerek daha rahat ve konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz.
Bilet satın alma işleminizi tamamlamanızın hemen ardından tüm uçuş bilgileri tarafınıza e-mail ve sms yolu ile iletilecektir. Bundan sonra tek yapmanız gereken uçuş gününü beklemek ve havalimanına doğru yola çıkmak olacaktır.

Türk Hava Yolları Mail e Bilet

THY’den veya diğer hava yollarından satın alacağınız uçak biletlerinde bilet bilgileriniz mail yolu ile sizlere iletilecektir. Mail e biletin yanı sıra aynı anda kayıtlı GSM numaranıza SMS yolu ile de bilet bilgileriniz gönderilir.

Daha fazla bilgi almak ve soru sormak için müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz. Size teknik konuda yardımcı olacağız.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page