Uçak Bileti Kıyaslama

Uçak Bileti Kıyaslama

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

Uçak Bileti Kıyaslama Kapak

Uçak bileti kıyaslama ile en uygun fiyatlı bileti satın almanız artık mümkün. Bir ürün yada hizmet satın almadan önce her zaman farklı firmalara göz atarak aynı ürünün daha ucuz olanını bulmak isteriz. Bunu artık uçak bileti satın alırken de yapmanız mümkün. Uçak bileti kıyaslama sayfamız ile seyahat edeceğiniz noktaya uçuş yapacak tüm firmaları tek bir ekran üzerinden kıyaslayarak en uygun fiyatlı uçak bileti bulmanız mümkün. Peki ama nasıl uygun fiyatlı bilet bulabilirim ?

Bilet sorgulama ekranında yer alan Nereden ve Nereye alanlarına seyahat etmek istediğiniz havalimanlarını seçerek, tarih aralığına ise seyahat etmek istediğiniz tarihleri belirterek uçak bileti sorgulama işleminizi başlatabilirsiniz. Sorgulama işleminizi isterseniz tek yön isterseniz de gidiş dönüş olarak belirtebilirsiniz. 5 – 10 saniye kadar bir süre sonra seyahat etmek istediğiniz noktaya uçuş yapacak tüm firmaları tek bir ekran üzerinden görerek kıyaslayabilirsiniz. Bu ekran üzerinde firmaların uçuş saatlerini ve fiyatlarını görebilmeniz mümkün. Sizin için en uygun olan bileti seçerek ödeme sayfasına geçebilirsiniz.

Uçak Bileti Kıyaslama ve Satın Alma

Sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüz uçak biletini seçerek bir sonraki adım olan ödeme sayfasına geçmelisiniz. Sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurarak biletiniz online olarak satın alabilirsiniz. Bilet satın alma işleminizi tamamlamanızın ardından tüm uçuş bilgileri size E-mail ve SMS yolu ile anında iletilecektir. Bundan sonra tek yapmanız gereken bavulunuzu hazırlamak olacaktır. Uçuştan en az 2 saat önce gerekli belgeleriniz ile havalimanında hazır bulunmalısınız. Biletinizi bavulunuzu teslim ederken havalimanı personeli tarafından teslim alabilirsiniz.

Uçak Bileti Kıyaslama

Dilerseniz check-in işlemlerinizi de online olarak tamamlayabilirsiniz. Biletinizi satın aldıktan hemen sonra uçakta oturmak istediğiniz koltuğu online olarak belirlemeniz mümkün. Böylelikle son dakikaya kalmadan istediğiniz koltuk en ucuza seyahat etmenin de keyfini yaşayacaksınız.

Yenilikçi web sitemiz aracılığı ile dilediğiniz zaman uçak bileti sorgulama ve rezervasyon işlemlerinizi online olarak tamamlayabilirsiniz. İsterseniz cep telefonunuzdan isterseniz de masaüstü bilgisayarınız aracılığı ile 7/24 bilet satın alma ve sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Destek ve yardım almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page