Uçak Seferleri - Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Seferleri İptal Mi?

Uçak Seferleri

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

Uçak Seferleri

Uçak seferleri takip etmek artık çok kolay. Uçuş takip işlemlerinizi bibiletal ile kolaylıkla yapabilecekseniz. Uçak bileti satın almadan önce sefer sorgulaması yaparak sizin için en uygun bileti satın alabilirsiniz. Bi bilet al size tüm uçak firmalarının uçuş planlamalarını tek bir ekran üzerinden göstermektedir. Size zaman ve paradan tasarruf sağlamak amacıyla düzenlenmiş bu ekranda iç ve dış hatlar için uçak seferleri kıyaslaması yapabilirsiniz. Bu sayede çok kısa sürede bilet satın alma işleminizi online olarak tamamlayabilirsiniz. Uçak seferleri sayfamızdan yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşları kontrol edebilirsiniz.

Uçak Seferleri Sorgulama

Uçak bileti sorgulama sayfamız ile bilet ve uçak seferleri sorgulama işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Yenilikçi web sitemiz sayesinde ister mobil isterseniz de masaüstü cihazlarınız aracılığı ile ucuz uçak bileti sorgulama ve satın alma işlemlerimizi online olarak tamamlayabilirsiniz.

Bilet satın alma işleminizin tamamlanmasının ardından tüm uçuş bilgileri tarafınıza iletilecektir. E-mail ve SMS ile uçuş bilgileriniz size teslim edilir. Bundan sonraki süreçte tek yapmanız gereken bavulunuzu hazırlayarak gerekli belgeleriniz ile beraber uçuştan en az bir kaç saat önce havalimanında hazır bulunmak olacaktır.

Dilerseniz check in işlemlerinizi de online olarak yapabilirsiniz. Havalimanında sıra beklemek istemiyorsanız yada uçak henüz dolmamışken oturmak istediğiniz koltuğu siz belirlemek istiyorsanız online olarak check-in işlemlerinizi tamamlamanız mümkün. Yada havalimanında biletinizi teslim almadan hemen öncede bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak yolculukları ile ilgili web sitemiz de yer alan diğer makalelere de göz atarak yolculuk sırasında uymanız gereken kurallar ve ucuz uçak bileti sahibi olma konusunda ki püf noktalarına da ulaşabilirsiniz. Artık tüm uçak seyahatleriniz de bibiletal.com ‘u ziyaret ederek bilet sorgulama ve rezervasyon işlemlerinizi online olarak güvenle yapabilirsiniz.

Uçak Seferleri İptal Mi?

Hava yolu firmaları olumsuz hava koşullarında uçak sefelerini iptal etmek durumunda kalabilirler. Böyle durumlarda tüm yolculara sms yolu ile bilgi verilmektedir. Hava yolu firmaları bu aksaklıktan dolayı biletlerinizi daha uygun olan hava koşuluna kadar korumaktadır. Ek bir ücret ödemeden hava koşullarının uygun olduğu tarihte seyahatinize devam edebileceksiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page