Uçakta En İyi Koltuk Hangisi ? Uçakta Koltuk Seçimi

Uçakta En İyi Koltuk Hangisi ?

Sorgula, Kıyasla ve En Ucuza Satın Al

Uçakta En İyi Koltuk Hangisi

Uçakta koltuk seçimi her zaman düşündüren etkenler arasında yer almaktadır. Acaba koridor tarafında mı oturmalıyım? Yoksa cam kenarında mı yolculuk yapmalıyım? Bu soruların cevabı yolculuğun süresi ve kaç kişi yolculuk yapacağınıza göre değişebilir.

Uçakta Koltuk Seçimi

  • Eğer daha rahat bir yolculuk yapmak istiyorsanız check-in sırasında acil çıkış kapısının olduğu taraftan bir uçak bileti alabilirsiniz. Çünkü acil çıkış kapısının olduğu taraf her zaman diğer koltuklara göre daha geniş bir diz mesafesi sunmaktadır. Buda size uzun yolculuklarda rahat ve keyifli bir yolculuk sunmaktadır.
  • Gündüz yolculuklarında cam kenarını tercih edebilirsiniz. Bulutların üzerine çıkana kadar tüm şehirin ayaklarınızın altında olduğunu göreceksiniz.
  • Eğer acil çıkış kapısından yer alamadıysanız ikinci tercihiniz koridor tarafı olabilir. Size biraz daha rahat bir hareket alanı sunabilir. Ancak yolculuk arkadaşlarını lavabo için sizi sık sık rahatsız edebilir.
  • İstediğiniz bilete sahip olamadıysanız taktik değişikliğine gidebiliriz. Sırada B planı var. Uçağa en son biniş yaparak hızlıca boş koltukları gözetleyebilirsiniz. Eğer size uygun boş bir koltuk varsa hostesten uçuş öncesinde yerinizi değiştirmesini talep edebilirsiniz.

Uçakta Koltuk Seçimi

Günümüzde uçak yolculukları popülerliğini artırarak devam etmektedir. Sizlerde uçak biletini seçiminizi yapmadan önce uçak bileti sorgulama sayfamızı ziyaret ederek. Ucuz ve kaliteli bir yolculuk yapabilirsiniz. Bibiletal.com size tüm havayolu şirketlerinin uçuş planlamasını sunarak en ucuz yolcuğu sunmaktadır. Hızlı bir şekilde biletinizi en ucuz şekilde satın alabilirsiniz. Banka veya kredi kartınızla ödemenizi tamamlamanızın ardından uçuş bilgileriniz size SMS ve E-mail yoluyla iletilecektir. Bundan sonra tek yapmanız gereken uçuş saatinizden önce havalimanında hazır bulunmak. Biletinizin check-in işlemini dilerseniz internet üzerinden dilerseniz de havalimanında yapabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak daha detaylı bilgiye her zaman sahip olabilirsiniz.

İyi Yolculuklar Dileriz

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this page